Nacházíte se:

Podrobné informace pro Vás

  • Festival proběhne v sobotu 25.6.2022 ve Vrchoslavicích na místě zvaném "Zamlýní".
  • Bezpečnost, zdraví a dobrá nálada jsou na prvním místě.
  • Cesta k areálu bude pro návštěvníky v den konání akce viditelně vyznačena.
  • Festivalová brána se návštěvníkům otevře v sobotu 25.6.2022 v 13:00 hodin.
  • Pro ty návštěvníky, kteří budou v areálu stanovat, bude možnost občerstvení a využití sociálního zařízení i v neděli od 8:00 do 12:00 hodin (káva, čaj, polévka, párek, pečivo).
  • Oficiálním pivem festiválku je Zubr.
  • Do areálu je zakázáno vnášet vlastní jídlo a pití.
  • Na festivalu je možnost bezplatného stanování.
  • Za věci odložené v areálu pořadatelé neručí.

Pro rychlé získání informací klikněte na odkaz:

Areál Infostánek První pomoc
Doprava Občerstvení Sociální zázemí
Bezpečnost nade vše Otevírací doba areálu Stanování
Doprovodný program Pivo a nápoje Ubytování
Počasí Ztráty a nálezy

Areál

Areál "Zamlýní" se nachází na okraji vesnice Vrchoslavice. Je dobře dostupný a situovaný v krásném přírodním prostředí. Celý prostor je ohraničen vysokými. košatými stromy mezi nimiž je pěkně udržovaný trávník. Po pravé straně je areál lemován říčkou, která nese název Haná. Vepředu se nachází taneční parket, jemuž vévodí vyvýšené kryté pódium (cca 2,5 m nad zemí), takže viditelnost na muzikanty je výborná, ať se nacházíte kdekoliv.

Po okrajích celého areálu se nachází stoly kryté velkými, pevnými slunečníky. Vpravo bývají dva velkokapacitní stany, kde jsou umístěné stolovací sety pro cca 250 návštěvníků. V případě nepřízně počasí slouží stany jako úkryt pro návštěvníky. Na občerstvení je k dispozici několik druhů stánků s jídlem a pitím.

Areál je připraven tak, abyste se měli kde usadit, pobavit, najíst a napít a to vše při super muzice - na muzikanty opravdu uvidíte i v sedě či v leže :) Důležité je také dodat, že v areálu je dostatečná kapacita krytých míst pro případ nepřízně počasí. Myslíme na vše…

Doprava

Bezpečnost nade vše

Kluci z profesionální bezpečnostní služby zajišťují ochranu návštěvníků a střeží areál festivalu. Budou zřetelně označeni a v zájmu příjemného a bezproblémového průběhu akce je nutné dodržovat jejich pokyny stejně, jako pokyny pořadatelů. Mezi pravomoci bezpečnostní služby patří mimo jiné: kontrola vstupenek a identifikačních náramků při vstupu do areálu festivalu i při pohybu uvnitř areálu po celou dobu konání festivalu vč. namátkových kontrol; osobní prohlídka při vstupu do areálu (kontrola zákazu vnášení nebezpečných a nepovolených předmětů); vyvedení osoby z areálu festivalu (osoba bez platné vstupenky či poškozeného identifikačního náramku, agresivní osoba, dealeři jakýchkoliv drog apod.); zamezení vstupu do prostor nevyhrazených veřejnosti, ochrana návštěvníků, účinkujících a festivalového zařízení.

Doprovodný program

Spokojenost návštěvníků je naší jasnou prioritou, proto přikládáme velkou váhu také doprovodnému programu. Během i po festivalu tak proběhne několik zábavných soutěžních i hudebních disciplín, které by měly návštěvníky především pobavit a dostat do pohodové nálady. Doprovodný program se bude zkrátka utvářet a dotvářet až do poslední chvíle, takže se všichni můžeme nechat příjemně překvapit.

Infostánek

V nepřetržitém provozu bude na festivalu informační stánek. Ten je umístěn v přední části areálu. Sem se mohou návštěvníci obracet s jakýmikoli dotazy, které se týkají programu koncertu, služeb v areálu i všeho ostatního, co s festivalem Rockový mlýn souvisí. Součástí infostánku budou i Ztráty a nálezy, prodej triček a reklamních předmětů.

Občerstvení

Nabídka občerstvení bude pro návštěvníky festivalu velmi pestrá. Diváci si mohou dopřát plno specialit v podobě vepřových a kuřecích steaků, uzených klobás, rožněných ryb a grilovaných specialit. Samozřejmostí jsou také hranolky a různé druhy chipsů, oříšků a tyčinek jen tak pro chuť. Vzhledem k tomu, že nabídka jídla a pití bude na festivalu více než bohatá, není divákům z hygienických důvodů dovoleno přinášet do areálu vlastní jídlo či nápoje.

Pro ty návštěvníky, kteří budou v areálu stanovat, bude možnost občerstvení a využití sociálního zařízení i v neděli od 8:00 do 12:00 hodin (káva, čaj, polévka, párek, pečivo).

Otevírací doba areálu

Brána areálu se návštěvníkům festivalu otevře v sobotu ve 12:00 hodin. Veškeré služby i prodejní stánky nápojů a jídla budou v této době již samozřejmě v provozu.

Pivo a nápoje

V areálu festivalu budou rozmístěny tři stánky s pivními výčepy tak, aby mohli návštěvníci bez těžce vynaložené energie kdykoliv dostat půllitr piva značky Zubr nebo Radegast. Kofola pak bude sloužit jako hlavní nealko. K dostání však budou i jiné nápoje, jako minerální vody, džus, energetický nápoj, víno, káva, čaj aj... Veškeré alkoholické nápoje, jež festival nabídne, budou samozřejmě produktem té nejvyšší možné kvality.

Počasí

Počasí je to jediné co nedokážeme zařídit. Na festivalu bude zajištěn dostatek zastřešených a krytých míst pro návštěvníky. Akce tedy proběhne za jakéhokoliv počasí.

První pomoc

První pomoc je na festivalu zajištěna přítomností profesionálních zdravotníků, kteří budou viditelně označeni a v případě neočekávaného incidentu budou připraveni okamžitě zasáhnout.

Sociální zázemí

V areálu je vybudováno krásné nové sociální zařízení, bude k dispozici dostatečný počet odpadkových košů. Prosíme tedy návštěvníky, aby ve vlastním zájmu dbali o čistotu.

Stanování

Ke stanování návštěvníků Rockového mlýna bude určena viditelně vymezená, ohraničená plocha uvnitř areálu. Stanování nebude nijak zpoplatněno, ovšem každý stan musí být při vstupu na festival z organizačních důvodů nahlášen pořadatelům. Na místě vymezeném pro stany je pak zakázáno zakládat oheň, používat vařiče s otevřeným ohněm či manipulovat s výbušninami včetně petard. Pořadatel zároveň nijak neručí za věci uložené nebo odložené v tomto prostoru.

Ubytování

Nejjednodušším způsobem ubytování je stanování v areálu festivalu (viz. Stanování). Pozdní červnový termín našeho festivalu nabízí snad příjemné přenocování tímto romantickým způsobem.

Ztráty a nálezy

Za věci odložené v areálu festivalu pořadatelé neručí. Cenné věci jako například fotoaparáty, kamery, šperky apod. doporučujeme nechat doma. V případě ztráty nebo nálezu se prosím obraťte na festivalový infostánek.Přeskočit nahoru - Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu